Predlog adminu...

Teme u vezi sajta i foruma, izmene, pitanja, problemi.

Re: Predlog adminu...

Postod ivan » 23.03.2013, 18:33

Gimi, zaboravio si kljucnu stvar, zapisnik sa poslednjeg odigranog zvanicnog meca, sa popunjenim rezultatima do nivoa poena i zutih i crvenih kartona (mora da znamo s kim imamo posla), potpisan od strane oba kapitena, sudije, rukovodioca lige, i pecat obavezno :D
Tebe onda odma mogu za moderatora kafane, al da drzis nivo, nema tocenja piva sa manje od 5.2% alkohola.

S obzirom da vecina vas ipak proda dosta robe preko berze, nemojte sad da mnogo kukate ako neko proda vise od vas, i ja prodajem ponesto al mi bezveze da bumpujem oglas svaki dan.

Pominjao sam par puta, ono kad sam rekao pravilo za naslov teme u Berzi, da sam hteo da napravim posebnu stranu za oglase negde na naslovnoj strani, koja bi omogucila pretragu i sortiranje oglasa, pa ako pisete naslove u odredjenom formatu, onda cu moci upitom da ih pohvatam i ubacim u bazu oglasa. Naravno to nije 5 minuta posla, mora da produmam malo o tome i smislim sta i kako. I da li.
Podela na grupe daske/gume/ostalo je najlakse resenje.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan

Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Reket: Galaxy MC 2
fh: tenergy 05
bh: tibhar aurus soft

Postod gimi » 23.03.2013, 18:54

ah da, zaboravio sam na pecat :lol:
Korisnikov avatar
gimi

Pridružio se: 13.08.2011, 19:51
Reket: maaa koga boli...

Postod ivan » 27.03.2013, 12:23

Ray je napisao:Ne mislis da se Forum pretvara u Berzu?

Uzvraticu kontrapitanjem: ne mislis da se stoni tenis pretvara u opremu?
Nekad je bilo daleko manje guma, imas drvo do dva, kupis sriver/mark V i traje ti godinu dana, ako si rekreativac moze i dve. To isto uglavnom imaju i svi ostali pa nema sta da se prica toliko o tome. Danas proizvodjaci svesno izbacuju novu opremu svakih 6 meseci, kao da je rec o odeci. Uoposte me ne bi cudilo da neko uskoro pocne da izbacuje odvojeno gume za hladno i za toplo, jer realno je da se gume drugacije ponasaju na hladnom. A kupci sve gutaju, samo da su u trendu i da ima vise spina nego komsija. U skladu s tim se i interes vecine pomerio ka opremi umesto ka samoj igri, pa se i oprema daleko vise kupuje i preprodaje i zato je sve vise oglasa, svako ima gomilu nepotrebnih guma.
Ja se poprilicno trudim oko stonog tenisa u svojoj okolini, i o svemu obavestavam, ali ukupan sadrzaj foruma zavisi od vecine clanova, ne samo od mene.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan

Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Reket: Galaxy MC 2
fh: tenergy 05
bh: tibhar aurus soft

Prethodni

Povratak na Sajt