Ovako se počinje

Kako popraviti igru?

Re: Ovako se počinje

Postod Pedja » 21.09.2012, 00:19

A ovako se nastavlja :D
http://www.stsbg.org/files/II%20Liga%20 ... racica.pdf
od 36. do 40.rednog broja obratiti pažnju...
Pedja
 
Postovi: 1006
Pridružio se: 19.03.2011, 20:56
Reket: Stiga Clipper Wood WRB, gume- fh Rakza 7-max, Bh Dr Neubauer K.O. 2,0 mm

Re: Ovako se počinje

Postod scvlada » 19.11.2012, 21:37

Danas je naš prijatelj Vladojica nesebično podelio svoje travarsko umeće protiv dece na treningu.Pošto takvu vrstu trave retko gde će sresti ,rečeno im je da kad pobede Vladojicu i pakao im neće teško pasti :wink: .Zahvaljujem se ovom prilikom Vladojici i evo dva kratka snimka prvi je Vladojica i Vita a drugi je kraj petog seta izmedju Sofije i Vladojice. Sobzirom da je do sada Sofija igrala samo par puta protiv trave bila je dobra borba .Iz snimaka se vidi koliko je Vladojica napredovao.

scvlada
 
Postovi: 726
Pridružio se: 28.03.2011, 16:12
Reket: TBS

Re: Ovako se počinje

Postod Vladojica » 19.11.2012, 21:55

Vlado dobro si ovo snimio! :D Da znas da cak i ne izgledam sebi lose kao na nekim drugim svojim snimcima koje sam gledao nedavno, nekako iznenadjujuce manje ukoceno, mozda je to zato sto nisam koristio forhend previse :D. A bilo mi je pravo zadovoljstvo i cast da igram i vidimo se u sredu, posto su svi trazili reprizu :D.
Inace deca vuku spinove fenomenalno, da nisam poneo travu ne znam kako bih se spasao, Sofija me provalila na kraju skroz, a i ostali bogami su me naceli, da nije bilo one krmache mangulice na 10-9 u petom setu izgubio bih :D. Pojacavam trening forhenda sa Topom, mora se, inace sam gotov :).
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Ovako se počinje

Postod ivan » 19.11.2012, 23:42

E jes neko umece...Krle u odnosu na Vladojicu deluje kao Waldner.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Ovako se počinje

Postod Pedja » 19.11.2012, 23:51

ako dobro odigramo protiv barajevskih travarki u cetvrtak...Vladoica ima cast! :D
Pedja
 
Postovi: 1006
Pridružio se: 19.03.2011, 20:56
Reket: Stiga Clipper Wood WRB, gume- fh Rakza 7-max, Bh Dr Neubauer K.O. 2,0 mm

Re: Ovako se počinje

Postod First » 20.11.2012, 13:31

Onaj poslednji poen Vladojicin portiv Vite je njegova specijalnost ;)
Korisnikov avatar
First
 
Postovi: 1395
Pridružio se: 02.03.2011, 01:50
Lokacija: Beograd
Reket: Drvo: Butterfly Timo Boll Spirit
Gume: Butterfly T05 1.9mm
Butterfly T05fx 1.9mm

Re: Ovako se počinje

Postod djordjestanic » 20.11.2012, 21:28

Vladojice, crni sine pa ti si bre totalno unazadio.

Kakva ti je ovo koncepcija igre. Kao da si 60 godina a ne u punoj snazi. Ti reče da treniraš sa nekim ko zna stoni tenis? To se ne vidi ni najmanje.

Ovako:

Servis - što ne menjaš gume prilikom servisa. Stranične rotacije sa obrnuntim travama su smrtonosne. Meni je dugo trebalo da shvatim kakko to funkcioniše.

Nisi uradio nijedan lift sa travom. Lift je najbolji mogući udarac koji možeš da izvedeš sa travom.

Dva pimpla sa travom? To je totalno pogrešno jer druga lopta je idealona za poentiranje od protivnika jer je spora i bez ikakve rotacije i ko god udari kontru preko toga će poentirati.

Odbrana od spina ti je totalno nedefinisana. Niti braniš niti uguravaš. Ti sam postavljaš reket i onda je putanja loptice visoka a pada na sredinu stola. Devojčica je još mala rastom ali kada poraste deset centimetara videćeš kako će da te kažnjava.

Naravno, ove savete ti neće dati niko ko nije igrao sa travom ili jako puno igrao protiv trave.

Idemo dalje...

FORHEND?

E moj Vladojice pa ti nisi ništa forhendom odigrao sem jednog zicera. Moraš naučiti da IGRAŠ jer ovako ćeš postati polovičan na samom startu učenja igranja pingića i to onda više nikad nećeš ispraviti. Pogledaj Dejana Petrovića to je to. Dejan mi priča da se ubija radeći na treninzima forhend ali sada nema naviku da ga igra u mečevima i ne može da to izmeni. Nemoj da se i tebi to desi.



Što se tiče, devojčice...

Vidi se dobar napredak. Spin sa otvorenim reketom i puno rotacije je ODLIČAN, to će u njenoj konkurenciji biti 85% poena već kod prvog takvog spina. I dalje ima mane prilikom pimpla kada se trza celom rukom umesto da fluidnim neprekidnim pokretom mirno odigra. U svakom slučaju, od prošlog gledanja napredovala je dosta. SAMO NAPRED!

Očekujem da posle odigranih 5 mečeva sa Vladojicom da ga bije sa lakoćom.

Vladojice, ne daj se... Daj nemoj da igraš ko p...ca nego uključi malo agresivnosti i pameti u taj sport a ne samo hirurgiju...
https://www.youtube.com/user/joes021 - puno mečeva veterana i Restlins lige
https://cryptolandscout.com/ - Crypto trading tool for Binance (mojih ruku delo)
https://www.freewebsitestudio.com/ - program za pravljenje web stranica (mojih ruku delo)
Korisnikov avatar
djordjestanic
 
Postovi: 1700
Pridružio se: 13.06.2011, 22:26
Lokacija: Novi Sad, Serbia

Re: Ovako se počinje

Postod scvlada » 21.08.2014, 07:46

scvlada
 
Postovi: 726
Pridružio se: 28.03.2011, 16:12
Reket: TBS

Re: Ovako se počinje

Postod scvlada » 21.08.2014, 07:47

scvlada
 
Postovi: 726
Pridružio se: 28.03.2011, 16:12
Reket: TBS

Re: Ovako se počinje

Postod jbgwtf » 21.08.2014, 11:10

@scvlada - veliki + za napredak > stigla je do superlige ! :thumbsup:
STK Luznica - Babusnica
Korisnikov avatar
jbgwtf
 
Postovi: 608
Pridružio se: 07.12.2011, 06:06
Lokacija: Babusnica
Reket: TB Alc
fh: Tenergy 05
bh: Tenergy 80fx 1.9

PrethodniSledeća

Povratak na Trening

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 3 gostiju

cron