Sala u Novom Sadu STK "Radnicki"

Kako popraviti igru?

Sala u Novom Sadu STK "Radnicki"

Postod Isa » 12.08.2016, 22:18

Obavestavam Vas da je sala ponovo proradila! :yahoo:
Na raspolaganju je 5 profesionalnih stolova na kojima inace treniraju superligasi, parket je doteran i izlakiran, redovno se cisti i odrzava. Uslovi su odlicni, nema sta da se prica cim treniraju superligasi.
Termini za rekreativce su od 20-22h, cena po 1 h za sto je 250 dinara, tj 500 ako cete 2 h. Za usamljene bez partnera za igru postoji i opcija koju najcesce vecina upraznjava, platite 250 igrate celo vece samo se smenjujete od stola do stola.
Sala je trenutno u ovom terminu slobodna ponedelkom, sredom i petkom, a velika je verovatnoca da ce i utorkom i cetvrtkom raditi.
Naravno moguca je i clanarina na mesecnom nivou, po ceni od 2500 dinara, a na raspolaganju su Vam tri dana u nedelji po 2 sata. Za svaki dan ne znam tacno, ali mozete detaljnije pitati trenera Djordja Beljanskog. Inace sam ja redovan tamo u tim terminima, tako da ko nema partnera za igru uvek moze igrati sa mnom ili trenirati. Moj nivo je negde u rangu 3. 4. Rekreativne lige na spensu (javite se na pp).
Naravno nista manje vazno, roditelji mozete upisati decu u skolu stonog tenisa, gde ce biti pod nadzorom trenera Djordja Beljanskog, po takodje pristupacnim cenama 2500 za mesec dana tri dana u nedelji po dva sata. Termi cini mi se mogu biti i drugaciji, za sta se mozete obratiti treneru.
Za malo da zaboravim, individualni treninzi za rekreativce sa trenerom su takodje u opciji 500 dinara za sat + naravno zakup stola.
To bi bilo to sto se tice glavnih vesti, postoji jos nekoliko pogodnosti za zakup vise sati i ostalog, za sta se morate obrati treneru.
Sve ovo mozete doci i pogledati na adresi: Rumenacka 152 stadion Novog Sada.
Trener Djordje Beljanski tel/ 064 216 8662 ili 065 280 2995
Isa
 
Postovi: 77
Pridružio se: 25.01.2013, 18:30
Lokacija: Novi Sad
Reket: Palatinus Martin Off Pro
Butterfly Tenergy 05 1,9
Jola Rhyzm P max

Povratak na Trening

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju

cron